INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Najwyższej jakości usługi stomatologiczne w Warszawie przez całą dobę

lekarze specjaliści > Najwyższej jakości usługi stomatologiczne w Warszawie przez całą dobę

Aktualności

Najwyższej jakości usługi stomatologiczne w Warszawie przez całą dobę

Przykre dolegliwości związane z chorobami uzębienia, np. ostry ból, wymagają szybkiej interwencji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, nasze Centrum Stomatologiczne w Warszawie-Śródmieściu pracuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dyżurujemy również w soboty i niedziele. Dzięki temu zawsze i o każdej porze dnia i nocy mogą Państwo liczyć na pomoc najlepszych stomatologów czy chirurgów szczękowych w Warszawie.

Stomatolodzy, pracujący w naszym całodobowym centrum w Warszawie na Solcu (Śródmieście), posiadają ogromne doświadczenie i praktykę lekarską. Trafiając w ręce naszych dentystów, mogą Państwo być pewni, że leczenie zębów będzie skuteczne.

Wśród naszego personelu znajdują się nie tylko dentyści, ale także chirurdzy, ortodonci oraz specjaliści od protetyki. Na ostrym dyżurze dentystycznym otrzymają Państwo szybką i profesjonalną pomoc, również w weekendy i w godzinach nocnych.


Obsługujemy pacjentów niepełnosprawnych – nasz obiekt jest dostosowany do ich potrzeb. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego stomatologa w Warszawie na Solcu lub całodobowego pogotowia dentystycznego, dyżurującego również w soboty i niedziele – zapraszamy do umówienia wizyty. Możliwa jest całodobowa rejestracja telefoniczna oraz internetowa.

Nasze specjalizacje

- stomatologia estetyczna i zachowawcza
- stomatologia dziecięca
- aparaty ortodontyczne
- chirurgia stomatologiczna
- protetyka
- implanty zębów
- periodontologia
- chirurgia stomatologiczna

Obiekt jest przystosowany do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych.

Łatwy dostęp z poziomu ulicy.

Zapraszamy do umówienia wizyty w CCS Ludna na Solcu (Śródmieście). Ostry dyżur stomatologiczny działa 24h na dobę. Pogotowie świadczy pomoc również w godzinach nocnych, w soboty i niedziele.

Całodobowe Centrum Stomatologii

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.