INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Efektywne odchudzanie- 4 sprawdzone sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów

lekarze specjaliści > Efektywne odchudzanie- 4 sprawdzone sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów

Efektywne odchudzanie- 4 sprawdzone sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów

Olimedica
Kroplówka witaminowa na odchudzanie
Starasz się regularnie ćwiczyć, stosujesz różne diety a Twoja waga i tak ani drgnie? Twój problem może pomóc rozwiązać kroplówka wspomagająca odchudzanie. Ta terapia witaminowa to skuteczny sposób na wsparcie odchudzania. Wspomoże metabolizm, pobudzi i zaktywizuje naturalne procesy transportu i rozkładu tłuszczów w organizmie oraz ułatwi usuwanie z niego toksyn. Dodatkowo kroplówka odchudzanie to doskonały zastrzyk energii, która jest niezbędna do większego wysiłku fizycznego.

Potoczne stwierdzenie, że ktoś „tyje z powietrza”, nie do końca jest mitem. Jeśli organizm nie otrzyma w odpowiedniej ilości składników odżywczych, przejdzie w tzw. tryb awaryjny a z obawy, że nie dostanie kolejnego posiłku, zaczyna gromadzić tłuszcz. Tego rodzaju sytuacje nie wydarzą się, jeśli dostarczymy swojemu ciału wszystko tego, czego potrzebuje. Kroplówka odchudzanie zapewnia odpowiednią porcję cennych składników odżywczych.

Kroplówka odchudzanie to rozwiązanie:

• dla osób w trakcie długotwałej/krótkotwałej diety odchudzającej
• dla osób, które zakończyły dietę odchudzającą
• dla osób, które czują obniżenie wydolności fizycznej
• dla osób, które zauważyły pogorszenie wyglądu skóry na skutek nieprawidłowo zbilansowanej diety

Masaż wyszczuplający

Na cellulit i problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej skarży się co drugi człowiek bez względu na wiek i płeć. Nieodpowiednia dieta, brak ruchu, stres i przepracowanie coraz częściej niszczą nasze ciało i skórę.

Masaż wyszczuplający wspomoże Twoją walkę ze zbędnymi kilogramami. Masaż ten intensywnie wymodeluje i wyszczupli takie partie sylwetki Twojego ciała jak talia, brzuch pośladki czy biodra. Szczególnie polecany jest osobom, które chcą ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Masaż odchudzający o właściwościach antycellulitowych stosowany regularnie przyczyni się przede wszystkim do spadku wagi oraz ogólnej poprawy wyglądu skóry na całym ciele.

Masaż wyszczuplający polega na bardzo intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu i widoczne zmniejszenie się obwodów ciała. Modelowanie sylwetki w ten sposób stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie przyśpieszające regenerację naskórka (wyraźnie poprawiając wygląd skóry całego ciała) oraz rewitalizujące. W masażu wyszczuplającym wykorzystuje się również techniki masażu energetycznego, w którym uciskane są punkty akupresurowe, odpowiadające za wydalanie toksyn z organizmu. Już po kilku zabiegach można wyraźnie odczuć i zauważyć korzystne zmiany.

Iniekcyjna redukcja tkanki tłuszczowej - Aqualyx

Jeśli chcesz szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej nagromadzonej w okolicy brzucha, na biodrach, lub na podbródku a jednocześnie chcesz uniknąć operacji i długiej rekonwalescencji skorzystaj z najlepszej i najszybszej metody nieoperacyjnej liposukcji - lipolizy iniekcyjnej Aqualyx.

Aqualyx to preparat najnowszej generacji służący do iniekcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na podaniu preparatu Aqualyx bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje przy zastosowaniu specjalnie do tego celu dedykowanych igieł. Składniki aktywne preparatu Aqualyx powodują rozpuszczenie tłuszczu oraz zniszczenie błony komórkowej. Zniszczone komórki tłuszczowej transportowane są do wątroby, a następnie zostają wydalone z organizmu poprzez nerki.

Efekty widoczne są u osób o prawidłowej wadze bądź borykających się z lekką nadwagą, w miejscach opornych na ćwiczenia fizyczne.

Zastosowanie Aqualyx:
• kończyny górne –tłuszcz w okolicy tricepsu
• fałdy na plecach (poniżej poziomu żeber)
• brzuch
• biodra
• tzw. "bryczesy"-okolica krętarzy
• okolica podpośladkowa
• wewnętrzna strona ud
• wewnętrzna strona kolan i nawisy tłuszczowe nad kolanami;
• podwójny podbródek
• pseudoginekomastia męska
• tłuszczaki
• tzw. "bawoli kark"

Preparat Aqualyx jest bezpieczny. To jedyny na świecie materiał medyczny zarejestrowany ze znakiem CE do redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, wyłącznie iniekcyjną techniką intralipoterapii.

Bezcenna pomoc dietetyka

Jeśli zamierzasz pozbyć się zbędnych kilogramów, wcześniej zastanów się: czy chcesz schudnąć szybko czy może jednak schudnąć skutecznie? Pomyśl dlaczego 95% prób odchudzania kończy się niepowodzeniem? Najczęstsze przyczyny to nieodpowiednio dobrana dieta i brakiem konsekwencji. Stąd słynny efekt jojo. Możesz go uniknąć odchudzając się mądrze – wraz ze wsparciem specjalisty.

Sukcesem w odchudzaniu jest przede wszystkim osiągniecie prawidłowej masy ciała na stałe, nie tylko na chwilę, a wizyta u dietetyka jest najlepszym sposobem, aby ten plan efektywnie wykonać: poznać, wdrożyć i nauczyć się z nim żyć. W trakcie spotkań z dietetykiem otrzymasz wsparcie w procesie odchudzania. Dietetyk przygotuje dla Ciebie indywidualny jadłospis i plan działania. Porozmawia z Tobą o dotychczasowym sposobie odżywiania, o tym co Cię zmotywuje. Sprecyzujesz cel, do którego dążysz. Dodatkowo wykonany zostanie pomiar składu ciała, który pokaże Ci m.in. ile masz mięśni oraz tkanki tłuszczowej.

Te wszystkie informacje pozwolą specjaliście przygotować skuteczny plan Twojego odchudzania, tak żebyś Ty mógł/mogła cieszyć się piękną sylwetką i dobrym zdrowiem.

Artykuł powstał przy współpracy z Olimedica Centrum Medyczne.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.