INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Ozonoterapia w Derma Solutions

lekarze specjaliści > Ozonoterapia w Derma Solutions

Aktualności

Ozonoterapia w Derma Solutions

Jak ozonoterapia działa na organizm?

Ozonoterapia stosowana jest w medycynie jako metoda wspomagająca leczenie ponad 114 różnorodnych chorób. Z dużym powodzeniem stosowana jest również w kosmetologii w celu zahamowania procesów starzenia się organizmu i poprawienia wyglądu zdrowej skóry.

Zauważalne rezultaty zastosowania ozonoterapii widoczne są bardzo szybko, ponieważ ozon wykazuje bardzo silne działanie antywirusowe, antybakteryjne i antygrzybicze.

Ozonoterapia szybko dezynfekuje cały organizm człowieka, pozytywnie wpływa na stan zdrowia oraz skutecznie wzmacnia odporność.

Ozonoterapia dostarcza organizmowi aktywnych form tlenu pozwalając na dotlenianie tkanek, tym samym aktywizację ich metabolizmu, usunięcie toksyn. Równocześnie dochodzi do niszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych.

Ozonoterapię zaleca się również w przypadku powikłań zakaźnych stopy cukrzycowej i retinopatii oraz w zakażeniach wokół endoprotez.

Ponieważ ozon działa przeciwbólowo, może być skutecznym lekiem na migrenę. Międzynarodowe badania wykazały, że skuteczność ozonoterapii w leczeniu migreny wynosi ponad 90 proc.


medserwis.pl

Przyjdź na bezpłatną konsultację. Dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań.

Zadzwoń do nas aby zarezerwować wizytę.

+48 510 211 836


 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.