INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Zaproś Stomatologa do domu!

lekarze specjaliści > Zaproś Stomatologa do domu!

Temat miesiąca

Zaproś Stomatologa do domu!

Na polskim rynku gabinety dentystyczne prześcigają się w ofertach proponowanych usług i zabiegów.Denta-Med, krakowska klinika stomatologiczna z ponad 25-letnim doświadczeniem, oferuje zupełnie nową jakość: wizyty stomatologa w domu (lub w miejscu pracy, hotelu itd.) na terenie Warszawy i Krakowa, z pełnym wyposażeniem stomatologicznym i możliwością wykonania wielu zabiegów dentystycznych w komfortowych warunkach.

Każdy, kto zadzwoni do kliniki i umówi się na wizytę, zaznaczając że będzie to wizyta z dojazdem lekarza stomatologa, będzie mógł skorzystać z szerokiego zakresu leczenia.
Dzięki specjalnemu przenośnemu unitowi dentystycznemu, stomatolog będzie mógł zaoferować na przykład wypełnienie, ekstrakcję zęba, higienizację, wybielanie lampą Beyond. Wizyty domowe wydają się być również świetnym pomysłem jeśli chodzi o protetykę. Są oczywiście zabiegi, których ze względów profesjonalnych nie sposób wykonać w domu, np. trudne leczenie chirurgiczne czy endodontyczne.

- Komfort i zadowolenie pacjentów są dla nas najważniejsze. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, już jakiś czas temu uruchomiliśmy wizyty domowe. Wiemy, jak ważna jest dla każdego praca. Dziś ludzie żyją w ogromnym stresie, przede wszystkim pod presją czasu. Ciągle jesteśmy w biegu, mamy mnóstwo obowiązków. Dom jest dla wielu osób ostoją, gdy po ciężkim dniu uda się do niego wreszcie dotrzeć. W Całodobowym Centrum Stomatologicznym DENTA-MED postanowiliśmy jeszcze bardziej zrozumieć pacjenta, który ma ograniczony czas wolny. To w dużej mierze dla niego mamy nową usługę wizyt domowych - mówi Beata Wawrzykowska, właścicielka DENTA-MED w Krakowie.

zdjecie
Są pacjenci, dla których stomatologiczne wizyty domowe są szczególnym ułatwieniem, jak np. osoby niedołężne, starsze, matki z małymi dziećmi, którym trudno jest zorganizować wizytę w gabinecie ze względów logistycznych, osoby publiczne, które nie lubią korzystać z gabinetów w standardowych godzinach otwarcia, a także osoby zwyczajnie zapracowane, które nie dysponują zbyt dużą ilością czasu. Koszt dojazdu do pacjenta jest stały na terenie Krakowa i Warszawy, pozostałe usługi stomatologiczne są według standardowego cennika.

Wizyty domowe to zatem oszczędność czasu, komfort domowego zacisza, a także bezpieczeństwo – wszystko odbywa się z zachowaniem sterylizacji i według wszelkich norm. Stomatolog przyjeżdża do pacjenta ze specjalnym, profesjonalnym przenośnym unitem dentystycznym, bardzo podobnym do tego, który znamy z gabinetów.

Beata Wawrzykowska, właścicielka gabinetów DENTA-MED wierzy, że warto inwestować w najnowsze propozycje rynku: - Chcemy iść z duchem czasu i wspierać naszych pacjentów. Jeżeli wizyty domowe odciążą ich, pomogą komfortowo korzystać z leczenia, to dołożymy wszelkich starań, by mogli z nich korzystać w naprawdę szerokim zakresie. Ważnym aspektem jest już wspomniane bezpieczeństwo. Oczywiście przenośne unity posiadają specjalne certyfikaty i paszporty gwarantujące jakość wykonywanych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych rozwiązań stomatologicznych w warunkach domowo-rodzinnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.stomatologwdomu.pl i wstępnej konsultacji telefonicznej z naszą kliniką.

Do zobaczenia w Państwa domach!
zdjecie

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.