INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

W trosce o zdrowe zęby malucha.

lekarze specjaliści > W trosce o zdrowe zęby malucha.

Temat miesiąca

W trosce o zdrowe zęby malucha.

Nowa, zabawna linia szczoteczek do zębów Step by Step od Jordan zaprojektowana w trosce o zdrowe zęby malucha

Zdrowe zęby i piękny uśmiech dziecka to nie tylko jedna z podstawowych zasad, ale także obowiązek każdego rodzica. Warto połączyć systematyczność i codzienną czynność z zabawą, która stanie się dobrym nawykiem od najmłodszych lat. Marka Jordan przygotowała specjalistyczną linię szczoteczek dziecięcych Step by Step, która dopasowana jest do wieku
i zmieniających się potrzeb dziecka. W najnowszej linii pojawią się kolorowe wzory
i słodkie zwierzątka, a dodatkowe funkcje sprawiają, że najmłodsi chętnie umyją ząbki.

zdjecieCena szczoteczki: 8,49 PLN


Jordan Step by Step – Step 1: 0-2 lataCel: Przyzwyczajam się do ząbkowania


Szczoteczka Step 1: 0-2 lata ma małą główkę i miękkie włosie, które pozwala czyścić już pierwsze, pojawiające się ząbki. Małe dzieci mogą mieć podrażnione dziąsła, dlatego też uchwyt szczoteczki może być stosowany również jako gryzak. Krótka rączka szczoteczki zapobiega wsunięciu jej zbyt głęboko w usta dziecka, a uchwyt jest dopasowany także do dłoni rodzica, ponieważ w tym wieku szczotkowanie powinno odbywać się pod nadzorem dorosłych. Step1 0-2 lata dostępna jest
w mocnych, stymulujących kolorach. Kolorowe kropki na włosiu wskazują zalecaną ilość pasty.
zdjecieCena szczoteczki:8,49 PLN


Jordan Step by Step – Step 2: 3-5 latCel: Myję ząbki wystarczająco długo


Step 2: 3-5 lat jest zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włókna zapewniają łatwe poruszanie szczoteczką wokoło zębów. Szczoteczka posiada także wskaźnik potrzebnej ilości pasty do zębów. Rączka dostosowana jest zarówno do chwytu dziecka jak i rodzica.

zdjecieCena szczoteczki: 8,49 PLN


Jordan Step by Step – Step 3: 6-9 lat


Cel: Dotrzeć wszędzie


Szczoteczka Step 3: 6-9 lat została zaprojektowana z myślą o potrzebach dzieci, u których pojawiają się pierwsze stałe zęby. Dłuższe włosie na końcu główki (tzw. magiczna końcówka) dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami a dziąsłami. Wskaźnik na włosiu pozwala na odmierzenie potrzebnej ilości pasty. Okrągły uchwyt umożliwia optymalną rotację i dostęp, wygodny i dla dziecka i dla rodzica.


 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.