INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Usta – naturalny afrodyzjak

lekarze specjaliści > Usta – naturalny afrodyzjak

Temat miesiąca

Usta – naturalny afrodyzjak

Każda z pań marzy o pięknych, wydatnych ustach o regularnym kształcie. Pełne, kształtne wargi, dodatkowo podkreślone ...

Usta – naturalny afrodyzjak

Każda z pań marzy o pięknych, wydatnych ustach o regularnym kształcie. Pełne, kształtne wargi, dodatkowo podkreślone błyszczykiem lub pomadką wyglądają bardzo ponętnie, dlatego tak wiele kobiet decyduje się na zabieg modelowania ust. W SkinClinic oferujemy Państwu zabieg powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Procedura jest krótka, a do tego bezpieczna i skuteczna. Powiększanie ust i nadanie im atrakcyjnego wyglądu leży w zasięgu rąk.

O zabiegu powiększania ust

Modelowanie ust nie stanowi wyzwania dla profesjonalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Jest to procedura rutynowa, trwa stosunkowo krótko i jest nieinwazyjna. Zabieg polega na wstrzyknięciu w usta preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Substancja ta ma zdolność wiązania wody w organizmie. W ten sposób kwas hialuronowy nawilża skórę i powoduje wzrost jej napięcia. Sama aplikacja preparatu nie jest bolesna, aczkolwiek poddane zabiegowi miejsce można znieczulić. Kilka dni po zabiegu nie ma już śladu po obrzękach i ewentualnej opuchliźnie.

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym

Zbawienne działanie kwasu hialuronowego pozwala powiększyć objętość warg. Zabieg umożliwia wyregulowanie asymetrycznych warg, uwydatnienie czerwieni wargowej, a dodatkowo ma działanie liftingujące. Wskutek modelowania ust także drobne zmarszczki wokół ust ulegają wygładzeniu. Warto pamiętać, że efekt zabiegu będzie trwał kilka – kilkanaście miesięcy, a następnie zabieg trzeba będzie powtórzyć. Dlaczego? Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka. Wprowadzony do ust preparat ulega rozkładowi i wchłonięciu. Piękne, wymodelowane usta wzmacniają pewność siebie i odmładzają. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w warszawskim gabinecie medycyny i ginekologii estetycznej SkinClinic!

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.