INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Vaser lipo Liposukcja Ultradzwiekowa Expresowe efekty na lato

lekarze specjaliści > Vaser lipo Liposukcja Ultradzwiekowa Expresowe efekty na lato

Medycyna na co dzień

Vaser lipo Liposukcja Ultradzwiekowa Expresowe efekty na lato

zdjecie

Coraz większą popularność zdobywa liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD, która rzeźbi I jednoczesnie ujędrnia ciało dzięki zastosowaniu ultradźwięków. Metoda ta jest urzeczywistnieniem marzeń o sportowej sylwetce. Jest na tyle precyzyjna, że pozwala na rzeźbienie wybranych partii ciała w HD imitując wytrenowane mięśnie.

W czasie zabiegu chirurg oddziela tkankę tłuszczową od pozostałych tkanek (nie odrywa ich, a precyzyjnie odseparowuje I rozpuszcza), po czym pobranym materiałem modeluje partie, które wymagają zwiększenia objętości np. twarz czy biust, mięśnie.

Efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, pozwalają na uzyskanie przed latem fantastycznej sportowej sylwetki. Vaser HD pozwala na modelowanie mięśni brzucha, ud, ramion, pośladków.
Jest to idealny expresowy zabieg przed latem, dzięki któremu na plaży możemy zaprezentować się jak nigdy dotąd.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.