INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Wydarzenie Biolitu : Unikalny wyjazd na Ałtaj

lekarze specjaliści > Wydarzenie Biolitu : Unikalny wyjazd na Ałtaj

Czy wiesz, że...

Wydarzenie Biolitu : Unikalny wyjazd na Ałtaj

Unikalny wyjazd na Ałtaj dla lekarzy, farmaceutów i specjalistów naturoterapii


Mamy zaszczyt poinformować, iż na zaproszenie naszego partnera rosyjskiego Instytutu Naukowo- Badawczego Biolit z Tomska w miesiącu sierpniu bieżącego roku odbędzie się wyjazd na tereny czystego ekologicznie dziewiczego Ałtaju w miejsce unikalne pod każdym względem z porażająco piękną, osobliwą przyrodą. Udział w wyjeździe biorą lekarze, farmaceuci oraz specjaliści naturoterapii z Polski i z zagranicy.

Podczas pobytu na Ałtaju profesorowie Tomskiego Uniwersytetu Medycznego m.in. Larysa Stiepanowa Sotnikowa doktor nauk medycznych, profesor RANM przeprowadzi szkolenie w zakresie stosowania fitoterapii w anti-aging w oparciu o nowatorskie opatentowane technologie wytwarzania preparatów roślinnych przez firmę Biolit. Naukowcy syberyjscy podzielą się doświadczeniami z 26letniej praktyki zastosowań klinicznych fitoterapii.

Szkolenie zakończone będzie wydaniem państwowego certyfikatu w języku angielskim przez akredytowanych organizatorów szkoleń – Syberyjski Państwowy Uniwersytet Medyczny sygnowany przez Ministerstwo Zdrowia RF.

W tym unikalnym miejscu na Ziemi nasz partner z Syberii- Biolit, zapewni moc atrakcji i wrażeń, gdzie nie tylko dziewicza przyroda robi wrażenie ale historia ludzkiej egzystencji, skrywająca wiele sekretów i tajemnic.

zdjecie

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.