INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Nowa fryzura na lato. Zalety ogolonej głowy na przykładzie mikropigmentacji

lekarze specjaliści > Nowa fryzura na lato. Zalety ogolonej głowy na przykładzie mikropigmentacji

Nowa fryzura na lato. Zalety ogolonej głowy na przykładzie mikropigmentacji

Początek lata już za nami. Czas odetchnąć pełną piersią i podjąć decyzje, które odmienią Twoje życie. Zmagasz się z łysieniem i utraciłeś dawną pewność siebie? Mamy dobrą wiadomość – ogolona głowa to absolutny hit sezonu. Fryzura ,,na zero” już dawno przestała być kojarzona z typkami spod ciemnej gwiazdy.

Początek lata już za nami. Czas odetchnąć pełną piersią i podjąć decyzje, które odmienią Twoje życie. Zmagasz się z łysieniem i utraciłeś dawną pewność siebie? Mamy dobrą wiadomość – ogolona głowa to absolutny hit sezonu. Fryzura ,,na zero” już dawno przestała być kojarzona z typkami spod ciemnej gwiazdy. Dziś to świadomy wybór szerokiego grona mężczyzn, którym zależy na zadbanym i schludnym wyglądzie.

Łysi w natarciu


Wielu panów postrzega łysienie jako osobistą tragedię – utratę ważnej cząstki siebie, która wpływa na pogorszenie poczucia własnej wartości i atrakcyjności w oczach kobiet. Rzeczywistość jest z goła inna. Męskość wcale nie wiąże się ze stanem owłosienia. Spójrz na gwiazdy kina akcji – prawdziwych facetów naładowanych testosteronem. Ilu z nich posiada bujną czuprynę? Naprawdę niewielu. Większość to osoby czynu, dla których łysa głowa stanowi atut i środek do realizacji własnych marzeń. I Ty możesz dołączyć do tego grona.

Daj się wyzwolić

Nie pozwól, by urlop przeszedł Ci koło nosa. Daj się ponieść aktywnemu wypoczynkowi. Z ogoloną głową wszystko okaże się prostsze. Podróż na paralotni, nurkowanie, skok do wody na główkę, wypad na bungee – ekstremalne przygody staną przed Tobą otworem. Ba! Zwykły spacer plażą przestanie wiązać się z obawą, że morska bryza rozwieje misternie ułożoną zaczeskę, perukę czy system włosów. Podczas pływania w basenie nie zmyjesz nałożonego zagęszczacza. Nie będziesz musiał kryć się w cieniu ze strachem, że ujawnisz łyse prześwity.

Wyjdź ze strefy komfortu

Odważne podejście wymaga odważnych rozwiązań. Jeśli włosy nie chcą Cię słuchać i ubywają z każdym tygodniem, możesz dać temu odpór. W utrwaleniu nowego image’u pomoże Ci mikropigmentacja. To całkowicie nieinwazyjny zabieg, mający na celu stworzenie iluzji gładko ogolonej głowy. Umiejętnie dobrany pigment symuluje cebulki włosowe, czyniąc fryzurę ,,na zero” jeszcze bardziej efektowną. Naturalny rezultat utrzymuje się przez kilka lat. Twoim jedynym zadaniem jest strzyżenie skalpu co 2-3 dni. To bardzo prosta czynność, która szybko wchodzi w nawyk. Wykonanie zabiegu wymaga kilku sesji, zatem warto umówić się na niego w okresie wolnym od pracy. Letni urlop jest do tego doskonałą okazją. Już po pierwszej wizycie u specjalisty dostrzeżesz wyraźną zmianę, a z czasem będzie tylko lepiej. Przykładowe rezultaty prac możesz zobaczyć w galerii, na stronie kliniki mikropigmentacji Micro Haar. Uśmiechy klientów, którzy zdecydowali się poddać procedurze, mówią same za siebie.

Problem z głowy

Z mikropigmentacją głowa może być eksponowana na słońcu, bez obaw że nałożony pigment wypłowieje. Nie zaniknie on też pod wpływem basenowego chloru. Należy jednak pamiętać o stosowaniu odpowiedniego kremu z filtrem. Upały bywają zdradliwe, a o udar nietrudno nawet przy bardzo gęstych włosach. Poza tym nie musisz się ograniczać. Po przejściu metamorfozy dostrzeżesz same zalety. Głowa zacznie lepiej oddychać, włosy nie będą się kleić od potu, brudu i piasku. Przestaniesz nerwowo poprawiać czuprynę i spoglądać w lusterko. Oddasz się wakacyjnej zabawie nieobciążony negatywnym myśleniem, które zwyczajnie Ci nie przystoi.
Odważ się na zmianę już teraz – nie ma czasu do stracenia!

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.