INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

CZERWIEC W VIVA-DERM - PROMOCJE !

lekarze specjaliści > CZERWIEC W VIVA-DERM - PROMOCJE !

Aktualności

CZERWIEC W VIVA-DERM - PROMOCJE !

zdjecie


CZERWIEC W VIVA-DERM - PROMOCJE od 01.06 do 30.06.2017

Rejestracja telefoniczna, pod numerem +48 022 644 04 94, 022 816 61 74, w godzinach 9:00 – 21:00.

Karboksyterapia -30%

Karboksyterapia C.D.T. Evolution czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla jest uznawana za jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasu pojawienia się toksyny botulinowej. Terapia „cudownym gazem” choć stosowana już od 1932 roku, obecnie ma przed sobą ogromną przyszłość w leczeniu wielu chorób, jak również w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest to metoda mało inwazyjna i bezpieczna...

Maximus -30%

Maximus to nowoczesne, kompleksowe i nieinwazyjne urządzenie przeznaczone do efektywnego modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i wyraźnej poprawy kondycji skóry. Jest jedynym na rynku nowatorskim urządzeniem, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie.

Diagnostyka i usuwanie znamion skórnych -20%

Na skórze z wiekiem mogą pojawiać się różnego rodzaju znamiona skórne. Mogą mieć one charakter komórkowy, barwnikowy, naczyniowy, wirusowy lub inny. W większości przypadków są to zmiany łagodne, które można usunąć laserem. Przed podjęciem decyzji o usunięciu zmian skórnych laserem konieczna jest konsultacja lekarska.
Więcej...

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.