INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Termolifting NIR Harmony – bezinwazyjny lifting

lekarze specjaliści > Termolifting NIR Harmony – bezinwazyjny lifting

Artykuły polecane

Termolifting NIR Harmony – bezinwazyjny lifting

serwismen.pl Na pytania odpowiadała:
lek. dent. Marta Zinkow
lekarz medycyny estetycznej
specjalista protetyki stomatologicznej
Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej w Krakowie
Termolifting NIR Harmony to odmładzający zabieg, który wykorzystuje dobroczynne działanie promieniowania podczerwonego na skórę właściwą i tkankę podskórną. Nazywany jest często bezinwazyjnym liftingiem skóry. To obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry i redukujących zmarszczki.

Termolifting NIR Harmony – jak działa?

Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewa rozciągnięte z wiekiem włókna kolagenowe – te z kolei obkurczają się do ich pierwotnej długości. Rezultatem natychmiastowym jest wyraźne odzyskanie dawnego napięcia i elastyczności skóry, a w rezultacie wygładzenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy, podniesienie opadających policzków i odmłodzenie twarzy.
Do tego dochodzi jeszcze efekt długofalowy – stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych w skórze. Dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30 %. Zwiększa się w konsekwencji gęstość skóry.

Termolifting NIR Harmony – czy jest bezpieczny?

Stosowane w Aspalii Centrum Medycyny Estetycznej urządzenie wykorzystujące fale radiowe jest dokładnie przebadane, ma odpowiednie certyfikaty i jest w pełni bezpieczne. Ściśle określone parametry i dokładna procedura sprawia, że promieniowanie działa na określone warstwy skóry i poza te warstwy nie mają możliwości się wydostać, powodując zmiany w innych tkankach.

Termolifting NIR Harmony – dla kogo?

Zabieg fotoodmładzania to dobry pomysł dla osób, u których pojawiły się pierwsze oznaki fotostarzenia skóry, takie jak płytkie zmarszczki oraz przebarwienia. Efekt zabiegu to napięta, delikatniejsza i bardziej gładka skóra.

Termolifting NIR Harmony – w jakiej sytuacji najlepiej się sprawdzi?

Wskazany jest przede wszystkim w przypadkach postępującego procesu starzenia się skóry, wiotkości skóry, utraty jędrności skóry, bóli mięśni i stawów, sztywności stawów.

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.