INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Pożegnanie z cellulitem

lekarze specjaliści > Pożegnanie z cellulitem

Temat miesiąca

Pożegnanie z cellulitem

Zdjęcie zabiegu w SkinClinic

Przed nami piękne i upalne dni, wiec chętnie założymy krótkie spodenki i zwiewne sukienki, ale....

Zdjęcie zabiegu w SkinClinic

Z niecierpliwością czekasz na lato i moment, kiedy wreszcie będziesz mogła zamienić grube swetry na zwiewne sukienki, a spodnie na krótkie spódniczki?

Już teraz zadbaj o to, by Twoje ciało idealnie prezentowało się w letnich stylizacjach.

Cellulit to zmora większości z nas. Nawet szczupłe kobiety, które regularnie ćwiczą i dbają o dietę, miewają problemy z tzw. pomarańczową skórką. Co zatem zrobić, gdy dieta i trening na niewiele się zdają? Postawić na odpowiedni zabieg! Oto trzy skuteczne zabiegi, dzięki którym jeszcze tego lata będziesz mogła cieszyć się idealnym wyglądem. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrze- bom i pożegnaj cellulit raz na zawsze!

Pod ciśnieniem

medserwis.pl Zdjęcia z zabiegu w ScinClinic
Jednym z niezwykle skutecznych, a zarazem nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę jest zabieg Icoone, czyli rodzaj mechanicznego masażu próżniowego. Urządzenie wyposażone w głowice masujące z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory stymuluje skórę i usprawnienia krążenie limfy, dzięki czemu redukcje cellulit i ujędrnia ciało. By wzmóc efekt terapeutyczny, możesz połączyć drenaż limfatyczny z zabiegiem Maximus, który wykorzystuje trzybiegunową technologię fal radiowych. Za ich sprawą dochodzi do podgrzania skóry właściwej i tkanki podskórnej, a tym samym skrócenia włókien kolagenu, co powoduje poprawę napięcia i jędrności skóry. Dodatkowo stymulowane są fibroblasty, które produkują nowe włókna. Podczas zabiegu dochodzi też do skurczu mięśni, co wspomaga walkę z tłuszczem i cellulitem.


Leczniczy dwutlenek węgla

Karboksyterapia to bardzo efektywna terapia o wielokierunkowym działaniu. Początkowo była stosowana w leczeniu chorób związanych z niewydolnością żylną, z czasem okazało się jednak, że działając na krążenie, do- tlenienie i odżywanie tkanek, wpływa również na piękny wygląd skóry. Zabieg polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla w obszary wymagające leczenia i odbudowy. CO2 silnie rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając przepływ krwi. To z kolei pobudza krążenie, a także produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Efekt? Gładka, jędrna i odżywiona skóra bez cellulitu!

Terapia szokowa

LipoShock to niezwykle skuteczna, innowacyjna metoda walki z cellulitem oraz miejscową otyłością. Jej unikalność polega na wykorzystaniu fal dźwiękowych ShockWave o wzrastającym ciśnieniu. Ich działanie powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych. Siła, jaką dysponuje ShockWave, niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Dodatkowo działanie głowicy fal dźwiękowych pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów. Ogromną zaletą jest także to, że zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i radzi sobie z cellulitem nawet w zaawansowanych stadiach, a efekty są widoczne już po kilku zabiegach.

www.skinclinic.pl

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.