INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

MODELOWANIE SYLWETKI PRZED LATEM – CZAS START!

lekarze specjaliści > MODELOWANIE SYLWETKI PRZED LATEM – CZAS START!

MODELOWANIE SYLWETKI PRZED LATEM – CZAS START!

medserwis.pl
Klinika LE SPA to miejsce, w którym specjaliści kompleksowo zadbają o Twój wygląd.
Oferuje najwyższy poziom zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, dzięki którym uzyskasz spektakularne efekty. Posiada najnowocześniejszy sprzęt Hi-Tech przeznaczony do modelowania sylwetki, ujędrniania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.


Gdy klient chce uwolnić uporczywy tłuszcz, którego ciężko się pozbyć, nawet regularnie ćwicząc, bądź pragnie ujędrnić luźną skórę, będącą wynikiem nagłej utraty wagi, ciąży lub mijającego czasu - specjaliści z kliniki LE SPA szczególnie polecają aparaturę Maximus.
To najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. To urządzenie, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie.

Jak działa aparatura Maximus?

Technologia urządzenia Maximus opiera się na zastosowaniu TriLip RF, czyli trójpolarnej fali radiowej i TriLipoDMA, czyli dynamicznej aktywacji mięśni. Przy zabiegu dochodzi do podgrzania skóry właściwej i skrócenia włókien kolagenowych, czego efektem staje się poprawa napięcia skóry i redukcja zmarszczek. Maximus stymuluje skórę do produkcji nowych włókien. Efekt zagęszczenia i liftingu nasila się i utrwala z czasem. Połączone działanie TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.
Przy użyciu jednej głowicy te dwie technologie pracują jednocześnie, tworząc interaktywny efekt, który doprowadza do nieinwazyjnej redukcji tłuszczu, limfatycznego drenażu, napięcia mięśni oraz poprawy napięcia skóry. Efektem zabiegów wykonywanych urządzeniem Maximus jest ujędrnienie i odmłodzenie skóry, redukcja miejscowej otyłości, cellulitu, blizn i rozstępów.
Jakich efektów możemy się spodziewać po zabiegach aparaturą Maximus?

Aparatura Maximus przede wszystkim rzeźbi ciało i ujędrnia skórę. Poprawa napięcia skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu. Modelowanie sylwetki wymaga wykonania zabiegów w serii. Zaleca się wykonanie około 6-8 zabiegów, po dwa w tygodniu. Zabiegi najlepiej połączyć z dietą i ćwiczeniami. Pomaga to zlikwidować oporny, lokalnie zgromadzony tłuszcz i ujędrnić skórę. Efekt jest wówczas zachwycający.

Z czym warto łączyć aparaturę Maximus?

W starciu z nadmierną tkanką tłuszczową oraz pomarańczową skórką można także wygrać falą uderzeniową STORZ MEDICAL. Działając falą akustyczną na tkankę tłuszczową, rozrywane są połączenia adipocytów, dzięki czemu upłynniamy zawarty w nich tłuszcz. Dla uzyskania lepszych efektów zaleca się połączenie aparatury MAXIMUS z urządzeniem ICOONE®, wpływającym na przyspieszenie metabolizmu komórkowego. ICOONE® to innowacyjne urządzenie służące do modelowania sylwetki i redukcji obrzęków limfatycznych.

W klinice LE SPA aktualnie trwa promocja na aparaturę MAXIMUS:
• 2 zabiegi + 1 GRATIS
lub
• 1 zabieg, a dodatkowy obszar za 50% ceny, podczas tej samej wizyty!www.lespa.pl
www.facebook.com/lespa_warsaw
www.instagram.com/lespa_warsaw

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.