INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Jak wspomagać leczenie dny moczanowej?

lekarze specjaliści > Jak wspomagać leczenie dny moczanowej?

Aktualności

Jak wspomagać leczenie dny moczanowej?

Dna moczanowa (podagra) to tak zwane zapalenie stawów spowodowane gromadzeniem się we krwi zbyt dużej ilości kwasu moczowego . Taka sytuacja może doprowadzić do gromadzenia się kryształów moczanu sodu wokół niektórych stawów , co wiąże się z silnym stanem zapalnym oraz ogromnym bólem . Osoby mające predyspozycje do tego typu dolegliwości mogą kontrolować sytuację poprzez opowiednią dietę i właściwy styl życia .

Jednak to nie wszystkie naturalne metody , które wspomagają leczenie , na uwagę zasługują niektóre zioła jak również leki naturalne np. preparat Urarthone (http://www.lehning.pl/lehning-urarthone-plyn-doustny), który posiada dość szerokie działanie . Przede wszystkim pobudza on procesy przeciwzapalne , równocześnie zmniejszając objawy bólowe , W dodatku stymuluje procesy przemiany materii oraz znacznie obniża poziom kwasu moczowego , pobudzając wydalniczą funkcję układu moczowego . Dzięki temu szybciej przywrócimy stan równowagi w naszym organizmie .

Dna moczanowa należy do bardzo nieprzyjemnych i bolesnych dolegliwości , wynikających z odkładania się kwasu moczowego . Pocieszające jest jednak to , że chorobę tę można całkowicie wyleczyć , a sukces w ogromnym stopniu zależy od naszych nawyków żywieniowych i stylu życia .

zdjecie

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.