INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Adivive – Eliksir młodości

lekarze specjaliści > Adivive – Eliksir młodości

Artykuły polecane

Adivive – Eliksir młodości

medserwis.pl
Zabieg Adivive jest rekomendowany, gdy chcemy wymodelować twarz bez ingerencji skalpela: wypełnić zapadnięte policzki, skronie, okolice oczu, żuchwy czy podbródka, podkreślić rysy twarzy i skorygować jej profil, pozbyć się bruzd i zmarszczek, przywrócić jej właściwe proporcje , blask i młodość.
Adivive to pierwsza na świecie technologia , która za system do separacji tkanki tłuszczowej uzyskała amerykański certyfikat FDA.

Jak dotąd nie istnieje cudowny środek , który mógłby zapobiec starzeniu skóry. Istnieje za to sposób wpływający na opóźnienie jej starzenia.

U każdego człowieka wraz z upływem czasu dochodzi do lipodystrofii, czyli naturalnego zaniku tkanki tłuszczowej. Idealnym rozwiązaniem wydaje się autotransplantacja – pobranie tłuszczu z miejsc, w których mamy w nadmiarze i przeszczepienie tam , gdzie zaczyna go brakować.

Wykorzystując własny materiał, unikamy ryzyka odrzucenia przeszczepu czy alergii.

Dzięki nowatorskiej technologii Adivive, potrafimy wyeliminować stare i słabe komórki tłuszczowe, które nie miałyby szans przeżyć po przeszczepie. Przeszczep pozyskiwany tą metodą składa się jedynie z najbardziej wartościowych, młodych komórek tłuszczowych i jest bogaty w dobroczynne komórki macierzyste.

Zabieg wykonywany jest po konsultacji lekarskiej i kwalifikacji do zabiegu w znieczuleniu miejscowym. Pobrana tkanka tłuszczowa ulega separacji w zamkniętym, jednorazowym , sterylnym zestawie Adivive. Następnie podawana jest w miejsca wymagające korekt na twarzy, kaniulami, czyli tępymi igłami, również w znieczuleniu miejscowym. Cały zabieg zajmuje około 2 godziny i wykonany przez doświadczonego lekarza , który wykonał dużą ilość takich przeszczepów, zazwyczaj nie wyłącza pacjenta z codziennych obowiązków.

Zaraz po zabiegu uzyskujemy dużą poprawę wyglądu, natomiast po ok. 3 miesiącach następuje poprawa kondycji skóry, powraca jej gęstość, sprężystość ładny koloryt.

Zabieg dedykowany dla pacjentów chcących zachować naturalny wygląd twarzy. Rekomendowany w każdym wieku: dla młodych jako profilaktyka, dla starszych jako uzupełnienie utraconych objętości i działanie przeciwstarzeniowe.

Bardzo polecam
Lek. med Małgorzata Ornatowska
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej PTL
Szkoleniowiec dla lekarzy zabiegów z przeszczepem tkanki tłuszczowej

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.