INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

LUX MED otworzył nowoczesny Dział Pomocy Doraźnej w swoim największym centrum medycznym

lekarze specjaliści > LUX MED otworzył nowoczesny Dział Pomocy Doraźnej w swoim największym centrum medycznym

Aktualności

LUX MED otworzył nowoczesny Dział Pomocy Doraźnej w swoim największym centrum medycznym

Nowe centrum medyczne LUX MED, wraz z całodobowym Działem Pomocy Doraźnej, mieści się w Wiśniowym Business Park przy ul. 1 Sierpnia 8 w Warszawie. Jest to obecnie największa placówka LUX MED.

Na terenie Centrum Medycznego LUX MED przy ul. 1 Sierpnia znajduje się obecnie aż 50 gabinetów konsultacyjnych, zabiegowych i diagnostyczno-zabiegowych.

Do dyspozycji warszawiaków pozostaje także działający dotychczas przy ul. Racławickiej 132b Dział Pomocy Doraźnej – dostępny 24 godziny na dobę i obejmujący: dyżury lekarzy rodzinnych, dyżury pediatryczne oraz dyżury chirurgiczne dla dzieci i dorosłych.

Nasz dotychczasowy 24 godzinny Dział Pomocy Doraźnej zlokalizowany był w placówce przy ul. Racławickiej, czyli w pierwszym centrum medycznym Grupy LUX MED uruchomionym na początku lat 90. Przez te blisko 25 lat liczba naszych placówek wzrosła do niemal 200. Korzysta z nich ponad 1,7 mln pacjentów w całym kraju. Potrzebowaliśmy dziś nowoczesnego działu pomocy doraźnej w Warszawie i właśnie taki oddajemy do dyspozycji pacjentów przy ul. 1 Sierpnia 8 – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Centrum Medyczne LUX MED w Wiśniowym Business Park będzie przyjmować pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 umożliwiając konsultacje lekarzy kilkunastu specjalizacji, dostęp do badań diagnostycznych oraz usług z zakresu stomatologii. Tuż przy głównej recepcji zostało przygotowanie specjalne stanowisko pielęgniarskie przyjmujące pacjentów w nagłych przypadkach, wymagających udzielenia szybkiej pomocy.

Na pacjentów czeka także bezpłatny parking na ponad 100 miejsc, a do dyspozycji rodziców oczekujących na wizytę udostępniono komfortowe przestrzenie do przewijania i nakarmienia dziecka z możliwością podgrzania posiłku. Starsze dzieci mogą spędzić czas w specjalnie wydzielonej strefie, gdzie czekają na nich zabawki interaktywne. Z kolei strefa relaksu umożliwia spokojne oczekiwanie na konsultację przy kawie i codziennej prasie.

Więcej o Centrum: www.luxmed.pl

CM LUX MED
ul. 1 Sierpnia 8, Warszawa
Centrum Medyczne znajduje się na terenie Wiśniowego Business Parku, bud. A
tel. 22 33 22 888
Centrum przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00
Dział Pomocy Doraźnej przyjmuje pacjentów 24/h

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.