INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Centrum Medyczne MML zaprasza pacjentów z problemami laryngologicznymi i okulistycznymi na wizyty kontrolne i konsultacje!

lekarze specjaliści > Centrum Medyczne MML zaprasza pacjentów z problemami laryngologicznymi i okulistycznymi na wizyty kontrolne i konsultacje!

Aktualności

Centrum Medyczne MML zaprasza pacjentów z problemami laryngologicznymi i okulistycznymi na wizyty kontrolne i konsultacje!

Centrum Medyczne MML wspiera Pacjentów z problemami laryngologicznymi i okulistycznymi – w związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą pandemii koronawirusa Covid -19 postępujemy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz NFZ.

Nasz klinika zrzesza wysokiej klasy ekspertów specjalizujących się w leczeniu górnych dróg oddechowych oraz schorzeń z zakresu głowy i szyi. Diagnozujemy oraz leczymy wszystkich tych, którzy tego potrzebują w tak trudnych obecnie warunkach.

Nasz personel każdego dnia pomaga w rozpoznawaniu i leczeniu dolegliwości laryngologicznych i okulistycznych. Lekarze otolaryngolodzy, okuliści, anestezjolodzy, alergolodzy, gastrolodzy, pielęgniarki oraz wielu innych, są gotowi udzielić Państwu teleporady oraz skierować na niezbędne badania diagnostyczne.

Wizyty Centrum Medycznego MML

Prosimy pacjentów o zapoznanie się z Poradnikiem Ekspertów Centrum Medycznego MML oraz z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w naszej klinice.

Poradnik ekspertów Centrum Medycznego MML

https://www.mml.com.pl/poradnik-ekspertow/

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.