INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Centrum Medyczne Platany

lekarze specjaliści > Centrum Medyczne Platany

Centrum Medyczne Platanycheck

Centrum Medyczne Platany

adres:ul. Ryżowa 44, Warszawa

telefon:22 244 58 88

www:www.platanymed.pl

e-mail:dobrydoktor@platanymed.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek - piątek: 7.30 - 20.00, Sobota: 9.00 - 13.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyAnestezjolodzyChirurdzyChirurdzy dziecięcyDermatolodzyDietetycyEndokrynolodzyFizjoterapeuciGinekolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLeczenie niepłodnościLeczenie osteoporozyLeczenie otyłościLekarze medycyny pracyLekarze medycyny rodzinnejNeurolodzyNeurologia dziecięcaOkuliściOrtopedziPediatrzyPołożnictwoRadiolodzyRehabilitacja dziecięcaRehabilitanciWenerologia

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Medyczne Platany jest firmą rodzinną założoną przez dwa zaprzyjaźnione małżeństwa lekarskie.

Kierując się hasłem Dobry Doktor szczególne znaczenie nadajemy profesjonalnej opiece, jaką pragniemy zapewnić wszystkim pacjentom. Naszą misją jest dbanie o ich zdrowie i dobre samopoczucie w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Założycielami przychodni są wywodzący się z Warszawskiego Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus specjaliści w zakresie chirurgii i ortopedii: dr n. med. Jarosław Macias oraz lek. med. Marek Szczuka. Do zespołu lekarskiego zapraszamy najlepszych warszawskich specjalistów. Naszą misję realizujemy stawiając na doświadczenie i kompetencje. Dlatego nasz doktor to Dobry Doktor!

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.