INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Centrum Medyczne MML

lekarze specjaliści > Centrum Medyczne MML

Centrum Medyczne MMLcheck

Centrum Medyczne MML

adres:ul. Bagno 2, wejście E lok. 3, Warszawa

telefon:22 406 54 22, 22 403 44 41, 692 98 80 98

www:www.mml.com.pl

 www.mml.medserwis.pl

e-mail:kontakt@mml.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyAnestezjolodzyChirurgia plastycznaChirurgia szczękowaDietetycyInterniściLaryngolodzyLekarze medycyny pracyLekarze medycyny rodzinnejMedycyna estetycznaMedycyna sportowaNeurolodzyOkuliściOnkolodzyOrtopedzi

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Medyczne MML
Warszawa ul. Bagno 2, wejście E lok. 3
tel. 22 406-54-22, 22 403 44 41, 692 98 80 98


Centrum Medyczne MML położone w samym centrum Warszawy jest renomowaną kliniką, która zapewnienia wszystkim pacjentom najwyższy standard kompleksowej opieki medycznej w zakresie laryngologii i okulistyki. Naszym atutem jest wielospecjalistyczny zespół lekarski o wysokich kompetencjach oraz nowocześnie wyposażone gabinety specjalistyczne i sale zabiegowe.

Centrum Medyczne MML

Rozwiązywanie problemów zdrowotnych każdego z naszych Pacjentów rozpoczynamy od w pełni profesjonalnej, merytorycznej konsultacji. Konsultacja przeprowadzana jest zawsze z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu diagnostycznego światowych producentów oraz wysokiej jakości materiałów leczniczych. Na podstawie wywiadu lekarskiego oraz wyników badań dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta zalecamy właściwe leczenie.

W sytuacji gdy leczenie zachowawcze pacjentów dorosłych i dzieci nie przynosi oczekiwanych rezultatów oferujemy wykonanie zabiegów operacyjnych w ramach "chirurgii jednego dnia". Użycie nowoczesnego sprzętu do precyzyjnych technik zabiegowych pozwala na zwiększenie skuteczności i bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów, zmniejsza dyskomfort Pacjenta po operacji oraz ryzyko powikłań, a także sprzyja szybkiej rekonwalescencji.

Zabiegi wykonujemy w każdym rodzaju znieczulenia w zależności od preferencji Pacjenta i wskazań medycznych. Możemy zastosować znieczulenie miejscowe, dożylne (sedacja) oraz ogólne (narkoza).

Pacjenci pozostający w Centrum Medycznym MML na noc mają do dyspozycji komfortowo urządzone sale z łazienkami i TV. Pacjenci, którzy po zabiegach wracają do domu tego samego dnia, pozostają w kontakcie telefonicznym z lekarzem operującym i lekarzem anestezjologiem. Nasz wysoko wykwalifikowany personel medyczny jest do Państwa dyspozycji przez cały okres pobytu w naszej klinice.

Centrum Medyczne MML może poszczycić się również dużym doświadczeniem w przeprowadzaniu mało inwazyjnych, ambulatoryjnych zabiegów likwidujących przyczyny zaburzeń snu pod postacią chrapania i bezdechów śródsennych.

Wszystkich pacjentów którzy borykają się z problemami laryngologicznymi czy okulistycznymi, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą przygotowaliśmy nie tylko dla osób dorosłych. Specjalnie przeszkolony zespół lekarzy specjalistów zadba również o zdrowie najmłodszych pacjentów.

medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.