INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

lekarze specjaliści > BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznejcheck

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

adres:ul. Wodociągowa 47, Kraków

telefon:+12 431 95 00, 12 421 11 35, 12 422 50 71

www:www.bonadea.com.pl

e-mail:bonadea@bonadea.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon. - pt. 9:00 - 20:00, sob. 9:00 - 14:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia naczyniowaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniDietetycyFizjoterapeuciGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Klinikę Medycyny Estetycznej Bona Dea wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta, troszczymy się o dobór odpowiednich zabiegów zarówno z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, modelowania sylwetki, laseroterapii oraz kosmetologii.

Działamy w Krakowie nieprzerwanie od 2002 roku i ciągle się rozwijamy, wychodząc naprzeciw zmianom, jakie zachodzą w medycynie estetycznej.

Jako jedyny w Małopolsce certyfikowany gabinet Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging, szczycimy się kadrą lekarską o bardzo dużych kwalifikacjach i doświadczeniu.

Podstawą wykonywanych w Bona Dea zabiegów jest bezpieczeństwo, dlatego specjaliści z różnych dziedzin dołączyli do naszego zespołu (psycholog, dermatolog, dietetyk, trener personalny i inni…).

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, klinika Bona Dea w nowej siedzibie, przy ul. Wodociągowej 47, powiększyła dla Państwa swoją ofertę.
Kompleksowość usług na najwyższym poziomie to właśnie Bona Dea.

Zadbamy o piękną cerę, idealną sylwetkę i gładkie ciało a ponadto pozwolimy Państwu odprężyć się i zrelaksować.

Polecamy również zabiegi antycellulitowe i zabiegi wspomagające odchudzanie, masaże i drenaże limfatyczne wykonywane przy pomocy znakomitego urządzenia Icoone - modelowanie sylwetki oraz nowoczesne technologie, urządzenia likwidujące zlokalizowany tłuszcz ( zabieg Lipo Cryo –zamrażanie komórek tłuszczowych) oraz ujędrniający i poprawiający wygląd skóry Venus Freeze (wykorzystanie wielobiegunowych fal radiowych z impulsem magnetycznym).

Klinika Medycyny Estetycznej Bona Dea to przestronnie i nowocześnie urządzone gabinety, które zapewnią Państwu komfort oraz przyjazną atmosferę. Dzięki uśmiechowi pojawiającemu się na zadowolonych Państwa twarzach, czerpiemy ogromną satysfakcję i energię do dalszych działań.

Centrum szkoleniowe, jakie posiadamy w klinice Bona Dea, stwarza warunki do prowadzenia szkoleń oraz konferencji jak również możliwość podjęcia współpracy w zakresie organizacji i koordynacji badań klinicznych.

Polecamy odwiedzanie naszej strony internetowej oraz fun page na portalach Facebook, Google + oraz Twitter, w zamian oferujemy co miesiąc atrakcje cenowe (Dni Dobrych Cen) oraz nowości.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Bona Dea

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.