INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA-MED

lekarze specjaliści > Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA-MED

Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA-MEDcheck

Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA-MED

adres:ul. Św. Gertrudy 4, Kraków

telefon:12 422 22 21, 508 951 821

www:www.denta-med.com.pl, www.stomatologwdomu.pl

e-mail:recepcja@denta-med.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Na Zjeździe 13 - PRZEZ CAŁĄ DOBĘ 7 dni w tygodniu, ul. Św. Gertrudy 4 i ul. Augustiańskiej 13 otwarte są 7 dni w tygodniu w godz. 8:00 - 21:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDentystaImplantologiaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia 24hStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Nasze usługi

- Stomatologia zachowawcza
- Protetyka
- Chirurgia
- Implantologia stomatologiczna
- Ortodoncja
- Endodoncja
- Periodontologia
- Stomatologia estetyczna
- Stomatologia dziecięca
- Gaz rozweselający
- AED – automatyczny defibrylator zewnętrzny
- Wizyty domowe
- Rentgen 3D CS9300

WIZYTY DOMOWE

Specjaliści z Denta – Med przyjadą do Ciebie, by w komfortowych warunkach, w Twoim własnym domu wykonać większość dostępnych zabiegów dentystycznych. Zamów wizytę domową – skorzystaj z szerokiego zakresu usług stomatologicznych.

Innowacją na polskim rynku, w szczególności w dziedzinie stomatologii są WIZYTY DOMOWE. Jedyną firmą świadczącą takie usługi jest Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA – MED, kliniki z ponad 25 letnim doświadczeniem, będące liderem na rynku w Małopolsce.

Idziemy z duchem czasu. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań mających na celu ułatwić życie naszym Pacjentom. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych rozszerzyć naszą dotychczasową ofertę. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę medyczną, najnowocześniejszy sprzęt i nieograniczony czas, który z chęcią poświęcimy dla Państwa.

Komfort i zadowolenie Pacjentów są dla nas najważniejsze.

Jak to wygląda?

Pacjent rejestruje się na wizytę online bądź dzwoni pod numer 798 869 869.

Po zatwierdzeniu terminu wizyty Pacjent, online bądź wspólnie z Recepcjonistką, wypełnia Kartę Zdrowia Pacjenta. Proszony jest również o zapoznanie się z Regulaminem oraz Cennikiem Wizyt Domowych.

W planowanym terminie Lekarz wraz z Zespołem (asystentką stomatologiczną oraz obsługą techniczną ) przyjeżdża do pacjenta ze specjalnym, nowoczesnym sprzętem dentystycznym, na który składa się: przenośny fotel stomatologiczny, przenośny unit stomatologiczny oraz przenośna lampa stomatologiczna – cały sprzęt posiada wszelkie certyfikaty gwarantujące wysoką jakość wykonywanych usług. Wszystkie zabiegi odbywają się po odpowiedniej sterylizacji, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i aseptyczności.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.