INTERIA.PL - Portal internetowy

medserwis

Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA-MED

lekarze specjaliści > Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA-MED

Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA-MEDcheck

Całodobowe Centrum Stomatologiczne DENTA-MED

adres:ul. Św. Gertrudy 4, Kraków

telefon:12 422 22 21, 508 951 821

www:www.denta-med.com.pl, www.stomatologwdomu.pl

e-mail:recepcja@denta-med.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Na Zjeździe 13 - PRZEZ CAŁĄ DOBĘ 7 dni w tygodniu, ul. Św. Gertrudy 4 i ul. Augustiańskiej 13 otwarte są 7 dni w tygodniu w godz. 8:00 - 21:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDentystaImplantologiaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia 24hStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Jesteśmy z Państwem już od wielu lat. Zaufało nam tysiące Pacjentów. Wierzymy, że zdrowy uśmiech, to piękny uśmiech.


Całodobowe Centrum Stomatologiczne Denta-Med powstało w 1991 roku. To właśnie nasi lekarze od 26 lat zapewniają Państwu profesjonalną opiekę, indywidualne podejście do każdego z Pacjentów, plan profilaktyczno - leczniczy oraz miłą i przyjazną atmosferę.

W gabinetach dentystycznych posiadamy najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny oraz pracownię rentgenowską z cyfrowym rentgenem panoramicznym. Dzięki klinice wyposażonej w narzędzia nowej generacji zapewniamy wysokiej jakości usługi, szanując Państwa zdrowie i cenny czas.

Denta-Med to obecnie zespół kilkudziesięciu specjalistów, którzy współpracują z nami od wielu lat. W naszej klinice spotkają Państwo zarówno wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, jak i pozostały personel medyczny - asystentki i higienistki stomatologiczne oraz radiologa. To właśnie Ci ludzie sprawiają, że na twarzy każdego Pacjenta pojawia się zdrowy i piękny uśmiech.

Nasze placówki znajdą Państwo z łatwością w okolicach centrum Krakowa:

ul. Gertrudy ul. Na Zjeździe 13 ul. Augustiańska 13

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.